• display as grid Siatka
  • display as list Lista

Pakiet serwisowyPakiet serwisowy
Pakiet serwisowy
Rozszerzając naszą ofertę, proponujemy Państwu zakup usług serwisowych w ramach Pakietu Standard lub Pakietu Premium.
€257.40 netto
(€316.60
brutto)
Uziemienie zbiornika
Uziemienie zbiornika
Wykonanie uziemienia jest niezbędnym elementem bezpiecznej eksploatacji zbiornika. Nasz serwis jest wyszkolony do jej wykonania. Posiadamy wysokiej jakości miernik, za pomocą którego przeprowadzimy niezbędne pomiary ochronne oraz przygotujemy raport.
€85.80 netto
(€105.53
brutto)

Watchman® FLO / Watchman® Radar V2 - instalacja
Watchman® FLO / Watchman® Radar V2 - instalacja
Powierz usługę instalacji profesjonalnemu Serwisowi, który przeprowadzi ją w dogodnym dla Ciebie terminie. 
€139.43 netto
(€171.49
brutto)
Kalibracja i przegląd zbiornika
Kalibracja i przegląd zbiornika
Po intensywnym okresie eksploatacji zbiornika zachęcamy Państwa do przeprowadzenia przeglądu okresowego oraz kalibracji. Pozwoli to Państwu na bezawaryjne korzystanie ze zbiornika bez zbędnych postojów a tym samym dodatkowych kosztów oraz zapewni długą żywotność osprzętu. Przegląd okresowy obejmuje: sprawdzenie wszystkich podzespołów będących na wyposażeniu...
€171.60 netto
(€211.07
brutto)

Watchman® Access uruchomienie i szkolenie personelu
Watchman® Access uruchomienie i szkolenie personelu
Posiadają Państwo system magazynowania energii i potrzebują fachowego wsparcia w zakresie uruchomienia? Nasi specjaliści chętnie udzielą pomocy w tym zakresie! Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych Pracowników, mają Państwo pewność, że części zbiornika są w dobrym stanie technicznym, a system będzie pracował bez jakichkolwiek awarii. Usługa uruchomienia dostarcza Państwu...
€120.12 netto
(€147.75
brutto)
Kalibracja przepływomierza
Kalibracja przepływomierza
Usługa dotyczy skalibrowania i konserwacji przepływomierza, aby umożliwić jak najbardziej wiarygodne wskazania. Usługa nie obejmuje przeglądu okresowego. Cena usługi zawiera koszty dojazdu do klienta. Kalibracje przeprowadzamy w zbiornikach o pojemności do 9000 litrów. Jeśli potrzebują Państwo takiego serwisu dla zbironików innego typu - prosimy o kontakt.
€139.43 netto
(€171.49
brutto)

Uruchomienie zbiornika
Uruchomienie zbiornika
Usługa zawiera możliwość zamówienia uruchomienia dowolnego zbiornika, zbiornika zarówno z panelem legalizowanym, jak i wyposażeniem podstawowym. Standardowy czas realizacji: 5 dni roboczych. Cena uwzględnia dojazd do klienta.
€167.31 netto
(€205.79
brutto)
Czyszczenie zbiornika na olej napędowy
Czyszczenie zbiornika na olej napędowy
Czyszczenie zbiornika zaleca się wówczas, gdy zostanie stwierdzony osad wytrącony z osiadłego na dnie zbiornika paliwa. Czyszczenie powinno być wykonywane przez wyspecjalizowaną firmę, posiadającą odpowiedni sprzęt i właściwe przeszkolenie.    Oferta skierowana do użytkowników zbiorników na olej napędowy, posiadających zbiorniki o maksymalnej pojemności 9000 litrów.
€429.00 netto
(€527.67
brutto)

Wymiana filtra
€90.09 netto
(€110.81
brutto)

Serwis

Zadbaj o stan techniczny swojego zbiornika

Serwis e-zbiorniki wykonuje zadania w zależności od dyspozycji klienta. Podstawowe usługi serwisowe dotyczą diagnostyki produktu. Dokładnemu sprawdzeniu podlegają wszystkie podzespoły, w związku z czym nawet najmniejszy defekt nie umknie naszym ekspertom. Badanie pozwala znaleźć rozszczelnienia i skutecznie je zneutralizować. Jeżeli zbiornik jest wyposażony w przepływomierz, zostaje on poddany kalibracji. Niestety niektóre modele mają przypadłość podawania nieprawidłowych odczytów po dłuższej eksploatacji, stąd regulacja jest w tym przypadku nieodzowna. Dodatkowo uszkodzone moduły zostają wymienione na nowe. Oryginalne zamienniki renomowanych przedsiębiorstw przyczyniają się do zmaksymalizowania efektywności całego zestawu.

Warto także zaznaczyć, że serwis e-zbiorniki zgodnie z życzeniem Zleceniodawcy przeprowadza uruchomienia zbiorników. Diagnostyka poszczególnych elementów w trakcie i po napełnieniu skutkuje wiarygodną oceną wydajności opartą o parametry podane przez producenta. W razie odchyleń od normy istnieje możliwość skorygowania błędów od razu na miejscu. Również w kontekście zaawansowanych pod kątem technologicznym wyrobów pomoc specjalisty jest jak najbardziej wskazana. Nasz fachowiec zoptymalizuje ustawienia techniczne, przy okazji przeprowadzając instruktaż z obsługi osprzętu. Tego typu usługi serwisowe dają gwarancję prawidłowego połączenia systemów zabezpieczających i monitorujących. Inspekcji poddawane są też filtry, co pozwala określić ich skuteczność.

Serwis e-zbiorniki do zbiorników olejowych

Szczególną grupę stanowią zbiorniki olejowe. Z racji przechowywanej substancji podlegają specjalnemu traktowaniu, nierzadko zabezpieczają przecież paliwa o znacznej wartości, więc muszą cechować się niezawodnością. Od ich prawidłowego funkcjonowania uzależniona jest praca maszyn mechanicznych, dlatego doglądanie stanu zbiorników jest obowiązkiem właściciela. W sytuacji dostrzeżenia na dnie charakterystycznego osadu konieczne jest natychmiastowe czyszczenie. Serwis e-zbiorniki od wielu lat przeprowadza tego typu przedsięwzięcia. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem umożliwiającym usuwanie zanieczyszczeń. Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, którzy każde zlecenie wykonują z należytą dbałością.

Jeżeli interesują Cię usługi serwisowe zespołu e-zbiorniki, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Razem znajdziemy najkorzystniejszy dla Ciebie termin.