• display as grid Siatka
  • display as list Lista

Przepływomierz cyfrowy K24, AdBlue®Przepływomierz cyfrowy K24, AdBlue®
Przepływomierz cyfrowy K24, AdBlue®
Licznik K24 ze względu na swoje rozmiary bardzo często instalowany jest w zbiornikach tuż za pistoletem nalewowym. Nie ma jednak przeszkód, aby zainstalować go w układzie dystrybucyjnym zbiorników - jeśli tylko mamy elementy, które umożliwią jego instalację w taki sposób.
€171.60 netto
(€211.07
brutto)
Przepływomierz cyfrowy ModiFlow COMPACTPrzepływomierz cyfrowy ModiFlow COMPACT
Przepływomierz cyfrowy ModiFlow COMPACT
Licznik cyfrowy ModiFlow COMPACT jest wyposażony w wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD zamontowany na górze przepływomierza. Dzięki użyciu wahadłowego wirnika. umożliwia on dokonanie dokładnego pomiaru i zapewnia prostą i wygodną obsługę. Może być szeroko stosowany w przemyśle naftowym, chemicznym, mocznikowym, farmaceutycznym, a także transportowym i spożywczym.
€152.30 netto
(€187.32
brutto)

Przepływomierz impulsowy do AdBlue®
Przepływomierz impulsowy do AdBlue®
Stanęliśmy przez wyzwaniem zaprojektowania takich zbiorników, w których będą zainstalowane nowoczesne panele, umożliwiające zarządzanie gospodarką paliwową, a zastosowane przepływomierze mają za zadanie zliczać impulsy i przekazywać je w jedno miejsce, gdzie będzie prezentowane zużycie. W naszej ofercie znajdą Państwo przepływomierze impulsowe, które niezwykle dokładnie przekażą dane z przepływu zarówno w zbiornikach na olej napędowy, jak i coraz popularniejszych – na AdBlue®.
€223.08 netto
(€274.39
brutto)
Przepływomierz cyfrowy K24
Przepływomierz cyfrowy K24
Parametry: system pomiarowy: turbina przepływ: od 7 do 120l./min. ciśnienie robocze: 20 bar ciśnienie rozrywające: 100 bar temperatura przechowywania: od -20 st.C. do +70 st.C. temperatura pracy: od -10 st.C. do +50 st.C. max. wilgotność: 85 % opór przepływu: 0,3 bar w 100l./min. dokładność: +/-1% powtarzalność: 0,3% współczynnik ochrony: IP65 licznik...
€184.47 netto
(€226.90
brutto)

Przepływomierz cyfrowy K600Przepływomierz cyfrowy K600
Przepływomierz cyfrowy K600
Parametry: wyświetlacz bieżącego tankowania 5 - cyfrowy wyświetlacz przepływu total 8 – cyfrowy dokładność pomiaru +/- 0,5 % powtarzalność pomiaru 0,2 % maksymalne ciśnienie 30 bar możliwość kalibracji połączenie 1” wymiary 6x7 cm waga 1,6 kg bateria 2 x 1,5V AAA Podane wymiary są orientacyjne. Różnice wynikają z technologii produkcji...
€291.72 netto
(€358.82
brutto)
Przepływomierz cyfrowy ModiFlowPrzepływomierz cyfrowy ModiFlow
Przepływomierz cyfrowy ModiFlow
Elektroniczny, owalno-kołowy licznik ModiFlow ma wszechstronne zastosowanie, między innymi w przemyśle chemicznym, spożywczym czy naftowym. Aluminiowy korpus urządzenia oraz elementy zbudowane z najwyżej jakości komponentów gwarantują wysoką trwałość i żywotność urządzenia.
€191.98 netto
(€236.13
brutto)

Przepływomierz cyfrowy ModiFlow PROPrzepływomierz cyfrowy ModiFlow PRO
Przepływomierz cyfrowy ModiFlow PRO
Elektroniczny, owalno-kołowy licznik ModiFlow PRO ma wszechstronne zastosowanie, między innymi w przemyśle chemicznym, spożywczym czy naftowym. Aluminiowy korpus urządzenia oraz elementy zbudowane z najwyżej jakości komponentów gwarantują wysoką trwałość i żywotność urządzenia.
€306.74 netto
(€377.28
brutto)
PRZEPŁYWOMIERZ MECHANICZNY MODIFLOW EASYPRZEPŁYWOMIERZ MECHANICZNY MODIFLOW EASY
PRZEPŁYWOMIERZ MECHANICZNY MODIFLOW EASY
Mechaniczny przepływomierz ModiFlow serii EASY ma zastosowanie przy pomiarach przepływu szerokiego zakresu płynów. Licznik ten może być stosowny w sektorze naftowym, transportowym do pomiaru przepływu m.in. oleju napędowego, bio-diesla, oleju opałowego. Dzięki zastosowaniu aluminiowego korpusu urządzenia i prostego rotoru mechanicznego uzyskano wysoką trwałość i łatwą obsługę.
€123.34 netto
(€151.71
brutto)

PRZEPŁYWOMIERZ MECHANICZNY MODIFLOW EASY TOPPRZEPŁYWOMIERZ MECHANICZNY MODIFLOW EASY TOP
PRZEPŁYWOMIERZ MECHANICZNY MODIFLOW EASY TOP
Mechaniczny przepływomierz ModiFlow serii EASY TOP ma zastosowanie przy pomiarach przepływu szerokiego zakresu płynów. Licznik ten może być stosowny w sektorze naftowym, transportowym do pomiaru przepływu m.in. oleju napędowego, bio-diesla, oleju opałowego. Dzięki zastosowaniu aluminiowego korpusu urządzenia i prostego rotoru mechanicznego uzyskano wysoką trwałość i łatwą obsługę.
€157.66 netto
(€193.92
brutto)
Przepływomierz impulsowyPrzepływomierz impulsowy
Przepływomierz impulsowy
Parametry: połączenie 1”, stosowany w zbiornikach wyposażonych w system wielodostępowy MC Cube, PIU,SI, stosowany w zbiornikach wyposażonych w nowoczesny panel Watchman Access, max. ciśnienie pracy 30 bar, powtarzalność pomiaru 0,2; dokładność +/- 0,5% Podane wymiary są orientacyjne. Różnice wynikają z technologii produkcji oraz sposobu użytkowania...
€203.78 netto
(€250.64
brutto)

Przepływomierz impulsowy ModiFlow PulserPrzepływomierz impulsowy ModiFlow Pulser
Przepływomierz impulsowy ModiFlow Pulser
Elektroniczny, owalno-kołowy licznik ModiFlow PULSER ma wszechstronne zastosowanie, między innymi w przemyśle chemicznym, spożywczym czy naftowym. Aluminiowy korpus urządzenia oraz elementy zbudowane z najwyżej jakości komponentów gwarantują wysoką trwałość i żywotność urządzenia.
€191.98 netto
(€236.13
brutto)

Przepływomierze

Czytelny i łatwy w obsłudze przepływomierz cieczy

Gromadzenie odczytów generowanych przez przepływomierze i ich późniejsze zestawianie jest podstawą obliczania obrotów. Dlatego tak ważne jest, by prezentowane na panelach dane były przejrzyste i czytelne. Co prawda z zasady przepływomierz cieczy powinien być instalowany w miejscu łatwo dostępnym, ale niestety teoria rzadko idzie w parze z rzeczywistością. W sytuacji montażu w lokalizacji utrudniającej swobodny dostęp duża i wyraźna czcionka umożliwia bezproblemowe zapoznanie się z informacją pokazaną przez licznik. W związku z tym do naszej oferty włączamy takie przepływomierze, które ilustrują wartość w sposób niepozostawiający żadnych wątpliwości.

Chociaż przepływomierze do oleju i innych płynów wydają się nieskomplikowanym osprzętem pod kątem obsługi, to zaawansowane warianty mogą na pierwszy rzut oka wydawać się nieco kłopotliwe. Wystarczy jednak przeanalizować opcje, by pojąć reguły ich działania. Najlepszym przykładem obrazującym to zagadnienie są modele z dwoma rotorami. Jeden odnosi się do tankowania, drugi natomiast pokazuje wynik sumaryczny. By zrozumieć to rozdzielenie właściwości, nie potrzeba specjalistycznej wiedzy. Natomiast jednoczesne gromadzenie takich danych znacząco podnosi walory użytkowe eksploatowanego zbiornika.

Przepływomierze dopasowane do potrzeb

Asortyment naszego sklepu stanowią przepływomierze cieczy o zróżnicowanej charakterystyce. Proponujemy odmiany analogowe, cyfrowe i impulsowe. Bez względu na typ, każdy egzemplarz generuje najdokładniejsze możliwe odczyty, w związku z czym zachowujesz pełną kontrolę nad zarządzanymi substancjami. Do ich produkcji użyto materiałów o ponadprzeciętnej wytrzymałości, toteż oferowane przepływomierze odznaczają się wieloletnią eksploatacją. Dodatkowym czynnikiem podkreślającym ich solidność są długie okresy gwarancyjne udzielane przez producentów. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacjami naszych akcesoriów.