• display as grid Siatka
  • display as list Lista

Watchman® Access terminal
Watchman® Access terminal
Terminal paliwowy Watchman® Access umożliwia podejmowanie szerokich działań w zakresie monitorowania i pełnego zarządzania poziomem cieczy w licznych sektorach gospodarki. Nowoczesny i niezawodny terminal dostępowy na karty RFiD, w połączeniu z oprogramowaniem, pozwala efektywnie zarządzać przychodem i rozchodem paliw, AdBlue ® i wielu innych mediów w Twoim przedsiębiorstwie. Pozwala analizować zużycia dla poszczególnych pojazdów i kierowców, optymalizując koszty operacyjne firmy. Jest to doskonałe narzędzie wspierające zarządzanie taborem dowolnych pojazdów czy maszyn.  
€1,894.04 netto
(€2,329.66
brutto)
Watchman® Access terminal - licencja oprogramowania
Watchman® Access terminal - licencja oprogramowania
Licencja na oprogramowanie daje Państwu 10-letni dostęp do platformy poprzez którą mogą Państwo zarządzać i pracować z raportami, śledzić tankowania i poziom paliwa w zbiornikach.
€214.29 netto
(€263.57
brutto)

Pakiet startowy (czytnik + 20 kart + 20 breloków do terminala)
Pakiet startowy (czytnik + 20 kart + 20 breloków do terminala)
Pakiet składa się z czytnika USB oraz 20 kart RFiD + 20 breloków RFiD do terminala paliwowego. Umożliwia samodzielne przypisanie ich do urządzenia na platformie Kingspan Connect.
€137.28 netto
(€168.85
brutto)
Pakiet startowy (czytnik + 40 kart do terminala)
Pakiet startowy (czytnik + 40 kart do terminala)
Pakiet składa się z czytnika USB oraz 40 kart RFiD do terminala paliwowego. Umożliwia samodzielne przypisanie ich do urządzenia na platformie Kingspan Connect.
€137.28 netto
(€168.85
brutto)

Czytnik kart i breloków RFiD
Czytnik kart i breloków RFiD
Czytnik umożliwia przypisanie danych kierowców, pracowników lub pojazdów do terminala paliwowego za pomocą platformy Kingspan Connect. Wystarczy, że przyłożą Państwo do niego kartę RFiD lub brelok, a odczyta zaszyfrowany, unikalny dla każdego z w/w kod HEX. To kolejny dowód, że stawiamy na bezpieczeństwo i komfort użytkowników, którym dedykujemy nasze rozwiązania.
€94.38 netto
(€116.09
brutto)
Karta RFiD do terminala Watchman® Access
Karta RFiD do terminala Watchman® Access
Karty, które oferujemy można zamówić do samodzielnego przypisania do terminala - jeśli mają lub chcą Państwo zakupić czytnik kart jest  dostępny jako osobna pozycja w naszej ofercie. Decydując się na zakup karty z przypisaniem prosimy o dostarczenie w zamówieniu numerów terminala paliwowego, do którego mamy ją przypisać.
€1.72 netto
(€2.11
brutto)

Brelok RFiD do terminala Watchman® Access
Brelok RFiD do terminala Watchman® Access
Breloki, które oferujemy można zamówić do samodzielnego przypisania do terminala – jeśli mają lub chcą Państwo zakupić czytnik kodów HEX, jest on dostępny jako osobna pozycja w naszej ofercie. Decydując się na zakup breloka z przypisaniem prosimy o dostarczenie w zamówieniu numerów terminala paliwowego, do którego mamy go przypisać.
€1.72 netto
(€2.11
brutto)
Sonda ciśnieniowa do terminala Watchman® Access
Sonda ciśnieniowa do terminala Watchman® Access
Oferujemy Państwu sondę o niezwykle dokładnym pomiarze i odporną na działanie pola elektromagnetycznego, dużo bardziej przewyższającą najnowsze normy. Jest integralną częścią układu, który tworzy wraz z terminalem paliwowym.
€405.41 netto
(€498.65
brutto)

Przepływomierz impulsowyPrzepływomierz impulsowy
Przepływomierz impulsowy
Parametry: połączenie 1”, stosowany w zbiornikach wyposażonych w system wielodostępowy MC Cube, PIU,SI, stosowany w zbiornikach wyposażonych w nowoczesny panel Watchman Access, max. ciśnienie pracy 30 bar, powtarzalność pomiaru 0,2; dokładność +/- 0,5% Podane wymiary są orientacyjne. Różnice wynikają z technologii produkcji oraz sposobu użytkowania...
€203.78 netto
(€250.64
brutto)
Przepływomierz impulsowy do AdBlue®
Przepływomierz impulsowy do AdBlue®
Stanęliśmy przez wyzwaniem zaprojektowania takich zbiorników, w których będą zainstalowane nowoczesne panele, umożliwiające zarządzanie gospodarką paliwową, a zastosowane przepływomierze mają za zadanie zliczać impulsy i przekazywać je w jedno miejsce, gdzie będzie prezentowane zużycie. W naszej ofercie znajdą Państwo przepływomierze impulsowe, które niezwykle dokładnie przekażą dane z przepływu zarówno w zbiornikach na olej napędowy, jak i coraz popularniejszych – na AdBlue®.
€223.08 netto
(€274.39
brutto)

Systemy Zarządzania i Monitorowania Zbiorników

Systemy zarządzania do zbiorników Kingspan Watchman® Access

Trzon oferty sklepu internetowego e-zbiorniki.pl stanowią systemy zarządzania do zbiorników firmy Kingspan Watchman® Access. Poprzez ich zastosowanie monitorowanie zbiorników już nigdy nie będzie łatwiejsze i dokładniejsze. Ergonomiczny panel stanowi bazę całego układu. Czytelny wyświetlacz prezentuje poszczególne dane roztworów, wskutek czego operator ma możliwość wglądu we wszystkie niezbędne informacje. Warto zaznaczyć, że obsługa jest bardzo intuicyjna, w związku z czym wystarczy krótkie przeszkolenie lub zapoznanie się z przyjazną instrukcją, by szybko zrozumieć schemat działania oprogramowania. Nawet osoby na co dzień niemające styczności z urządzeniami elektronicznymi opanują obsługę bez problemu.

Monitorowanie zbiorników powinno być wygodne. Z takiego założenia wychodzimy i takiego typu akcesoria włączamy do naszej oferty. Bezproblemowa praca z aparaturą to jedno, jednak nie każdy ma czas na fizyczne sprawdzanie parametrów na ekranie głównym. Nasze systemy zarządzania i monitorowania zbiorników można sparować z inną elektroniką, taką jak komputer, tablet czy smartfon. Transfer jest możliwy za pomocą sieci GSM, Wi-Fi lub WLAN. To udogodnienie jest szczególnie przydatne w sytuacji, gdy pojemnik znajduje się na transportowanej naczepie w znacznej odległości od bazy.

Efektywne monitorowanie zbiorników

Proponowane moduły pozwalające na monitorowanie zbiorników w czasie rzeczywistym to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą. Inwestycja w tego rodzaju mechanizmy z pewnością szybko się zwróci, gdyż przyczyni się do wyeliminowania źródeł kosztownych wycieków bądź pobierania paliw przez nieuprawnione osoby. O niezawodności prezentowanych akcesoriów świadczą zadowoleni klienci, którzy poprzez inwestycję w systemy zarządzania do zbiorników z naszej oferty podnieśli wydajność swoich przedsiębiorstw. Chcesz dołączyć do tego grona? Postaw na Kingspan Watchman® Access już dziś i efektywnie zarządzaj swoimi zasobami.