• display as grid Siatka
  • display as list Lista

Węże dystrybucyjne do AdBlue®
Węże dystrybucyjne do AdBlue®
Selected distribution hoses of appropriate length and made from the highest quality raw materials, which we offer, allow the distribution of fuel at a distance of up to 12m from the tank (pricing on request).  
€76.57 netto
(€94.18
brutto)
Węże dystrybucyjne do AdBlue® zakute pod pistolet nalewowy ZVA
Węże dystrybucyjne do AdBlue® zakute pod pistolet nalewowy ZVA
Dobrane, odpowiedniej długości, wyprodukowane z najwyższej jakości surowców węże dystrybucyjne, które mamy w swojej ofercie, pozwalają na dystrybucję paliwa nawet w odległości 12m od zbiornika (wycena na zapytanie). Ponadto odpowiednie zakucia umożliwiają użycie różnego typu pistoletów – od klasycznych automatycznych, po spełniające najwyższe parametry techniczne pistolety ZVA.
€84.45 netto
(€103.87
brutto)

Węże dystrybucyjne do AdBlue®

Naszym klientom oferujemy wysokiej klasy węże, które stanowią ważną część wyposażenia stacji uzupełniania AdBlue®. Bez względu na miejsce i warunki dystrybuowania płynu dostępne w asortymencie sklepu e-zbiorniki.pl produkty gwarantują sprawną pracę. Zapewniamy dostęp do elementów o zróżnicowanej średnicy oraz długości. Pozwala to na znalezienie oraz zakup wyposażenia idealnie dopasowanego do posiadanego zbiornika, co przekłada się na jego lepszą wydajność.

Bezpieczne uzupełnianie AdBlue®

Nowoczesne i pojemne zbiorniki do dystrybucji AdBlue® można obecnie znaleźć w wielu lokalizacjach. Korzystają z nich między innymi firmy, które decydują się na wewnętrzną formę dystrybucji tego typu płynu w autach pozostających do dyspozycji przedsiębiorstwa. Jest to wydajne oraz ekologiczne rozwiązanie, które pozwala na efektywne funkcjonowanie floty. Aby proces uzupełniania płynu przebiegał poprawnie, koniecznie należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości wąż. To właśnie ten element odpowiada za przepływ AdBlue® ze zbiornika magazynującego do wlewu w samochodzie. Oferujemy akcesoria, które doskonale poradzą sobie w różnorodnych warunkach oraz bez problemów będzie je można wykorzystać w zbiornikach o rozmaitych kształtach czy pojemnościach.

Idealnie dopasowane węże dystrybucyjne

Klientom, którym zależy na sprawnej dystrybucji AdBlue®, gwarantujemy dostęp do wysokiej klasy węży. Te elementy bez wątpienia stanowią jedną z kluczowych części wyposażenia, umożliwiając bezpieczne i szybkie uzupełnienie poziomu tego płynu. Dzięki naszej ofercie zbiorniki do dystrybucji AdBlue® można uzupełnić o jakościowe komponenty niezbędne do dystrybucji. Dostępne w asortymencie naszego sklepu węże charakteryzują się wysokim stopniem trwałości oraz średnicą i długością, które można dobrać do określonych wymagań. Węże są zakute, dzięki czemu bez problemów można je połączyć ze zbiornikiem oraz pistoletem nalewowym.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Szeroki wybór produktów pozwala na idealne dopasowanie do ich do własnych potrzeb. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących dostępnego w sklepie asortymentu zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi, pomagając w doborze wszystkich potrzebnych komponentów.