• display as grid Siatka
  • display as list Lista

Czujnik poziomu, czujnik przepływu - Watchman® FLO z rocznym abonamentem
Inteligentny wskaźnik poziomu, przepływu i wycieku.
€339.77 netto
(€417.91
brutto)
€424.71 netto (€522.39 brutto)
Czujnik poziomu cieczy Watchman® Sonic AdvanceCzujnik poziomu cieczy Watchman® Sonic Advance
Czujnik poziomu cieczy Watchman® Sonic Advance
Dzięki Watchman Sonic Advanced możesz monitorować zawartość zbiornika, bez konieczności wychodzenia do niego na zewnątrz. W przypadku, gdy poziom cieczy w zbiorniku spadnie w nietypowym tempie, odbiornik wyemituje alarm dźwiękowy. Urządzenie idealnie sprawdza się przy monitorowaniu: oleju opałowego, oleju napędowego, oleju smarowego, płynów / dodatków, AdBlue®, oleju...
€115.83 netto
(€142.47
brutto)

Czujnik poziomu cieczy Watchman® Sonic Plus Advanced
Bezprzewodowy pomiar cieczy z czujnikiem przecieku
€104.57 netto
(€128.62
brutto)
€139.43 netto (€171.49 brutto)
Watchman® LT
Watchman® LT
Watchman ® LT to sonda do pomiaru poziomu cieczy do zbiorników o dużej pojemności.
€744.32 netto
(€915.51
brutto)

Czujnik poziomu cieczy Watchman® Radar V2 z rocznym abonamentem
Urządzenie jest w stanie monitorować zbiorniki o wysokości do 6 metrów. Idealnie nadaje się do instalacji na zbiornikach, w których przechowywany jest olej napędowy, AdBlue®, woda, olej opałowy, gęste płyny, media korozyjne ale również m. in.: piasek, cement, węgiel czy pelet. Wysoka dokładność, nawet w okresie zimowym, bez względu na rodzaj substancji oraz pełna kontrola urządzenia za pomocą aplikacji mobilnej niewątpliwie wpłyną na Państwa zadowolenie. Inwestycja w urządzenie telemetryczne ułatwi zarządzanie zasobami, a gromadzone dane przechowywane w chmurze gwarantują dostęp do nich o każdej porze, nie ograniczając się do jednego miejsca.
€247.10 netto
(€303.94
brutto)
€308.88 netto (€379.92 brutto)
Czujnik poziomu cieczy WATCHMAN SENSIT® ZESTAW
Czujnik poziomu cieczy WATCHMAN SENSIT® ZESTAW
Sprawdzone rozwiązanie do monitorowania cieczy.
€255.26 netto
(€313.96
brutto)

Transmiter - USB - Watchman SENSiT®Transmiter - USB - Watchman SENSiT®
Transmiter - USB - Watchman SENSiT®
Sensit to przygotowany do instalcji zestaw pomiarowy.
€75.08 netto
(€92.34
brutto)
Sonda ciśnieniowa 4-20mA
€291.72 netto
(€358.82
brutto)

Mikrosonda ciśnieniowa 4-20 mA
€238.10 netto
(€292.86
brutto)
Watchman® Access terminal
Watchman® Access terminal
Terminal paliwowy Watchman® Access umożliwia podejmowanie szerokich działań w zakresie monitorowania i pełnego zarządzania poziomem cieczy w licznych sektorach gospodarki. Nowoczesny i niezawodny terminal dostępowy na karty RFiD, w połączeniu z oprogramowaniem, pozwala efektywnie zarządzać przychodem i rozchodem paliw, AdBlue ® i wielu innych mediów w Twoim przedsiębiorstwie. Pozwala analizować zużycia dla poszczególnych pojazdów i kierowców, optymalizując koszty operacyjne firmy. Jest to doskonałe narzędzie wspierające zarządzanie taborem dowolnych pojazdów czy maszyn.  
€1,894.04 netto
(€2,329.66
brutto)

Watchman® Access terminal - licencja oprogramowania
Watchman® Access terminal - licencja oprogramowania
Licencja na oprogramowanie daje Państwu 10-letni dostęp do platformy poprzez którą mogą Państwo zarządzać i pracować z raportami, śledzić tankowania i poziom paliwa w zbiornikach.
€214.29 netto
(€263.57
brutto)
Pakiet startowy (czytnik + 20 kart + 20 breloków do terminala)
Pakiet startowy (czytnik + 20 kart + 20 breloków do terminala)
Pakiet składa się z czytnika USB oraz 20 kart RFiD + 20 breloków RFiD do terminala paliwowego. Umożliwia samodzielne przypisanie ich do urządzenia na platformie Kingspan Connect.
€137.28 netto
(€168.85
brutto)

Pakiet startowy (czytnik + 40 kart do terminala)
Pakiet startowy (czytnik + 40 kart do terminala)
Pakiet składa się z czytnika USB oraz 40 kart RFiD do terminala paliwowego. Umożliwia samodzielne przypisanie ich do urządzenia na platformie Kingspan Connect.
€137.28 netto
(€168.85
brutto)
Czytnik kart i breloków RFiD
Czytnik kart i breloków RFiD
Czytnik umożliwia przypisanie danych kierowców, pracowników lub pojazdów do terminala paliwowego za pomocą platformy Kingspan Connect. Wystarczy, że przyłożą Państwo do niego kartę RFiD lub brelok, a odczyta zaszyfrowany, unikalny dla każdego z w/w kod HEX. To kolejny dowód, że stawiamy na bezpieczeństwo i komfort użytkowników, którym dedykujemy nasze rozwiązania.
€94.38 netto
(€116.09
brutto)

Karta RFiD do terminala Watchman® Access
Karta RFiD do terminala Watchman® Access
Karty, które oferujemy można zamówić do samodzielnego przypisania do terminala - jeśli mają lub chcą Państwo zakupić czytnik kart jest  dostępny jako osobna pozycja w naszej ofercie. Decydując się na zakup karty z przypisaniem prosimy o dostarczenie w zamówieniu numerów terminala paliwowego, do którego mamy ją przypisać.
€1.72 netto
(€2.11
brutto)
Brelok RFiD do terminala Watchman® Access
Brelok RFiD do terminala Watchman® Access
Breloki, które oferujemy można zamówić do samodzielnego przypisania do terminala – jeśli mają lub chcą Państwo zakupić czytnik kodów HEX, jest on dostępny jako osobna pozycja w naszej ofercie. Decydując się na zakup breloka z przypisaniem prosimy o dostarczenie w zamówieniu numerów terminala paliwowego, do którego mamy go przypisać.
€1.72 netto
(€2.11
brutto)

Sonda ciśnieniowa do terminala Watchman® Access
Sonda ciśnieniowa do terminala Watchman® Access
Oferujemy Państwu sondę o niezwykle dokładnym pomiarze i odporną na działanie pola elektromagnetycznego, dużo bardziej przewyższającą najnowsze normy. Jest integralną częścią układu, który tworzy wraz z terminalem paliwowym.
€405.41 netto
(€498.65
brutto)
Przepływomierz impulsowyPrzepływomierz impulsowy
Przepływomierz impulsowy
Parametry: połączenie 1”, stosowany w zbiornikach wyposażonych w system wielodostępowy MC Cube, PIU,SI, stosowany w zbiornikach wyposażonych w nowoczesny panel Watchman Access, max. ciśnienie pracy 30 bar, powtarzalność pomiaru 0,2; dokładność +/- 0,5% Podane wymiary są orientacyjne. Różnice wynikają z technologii produkcji oraz sposobu użytkowania...
€203.78 netto
(€250.64
brutto)

Przepływomierz impulsowy do AdBlue®
Przepływomierz impulsowy do AdBlue®
Stanęliśmy przez wyzwaniem zaprojektowania takich zbiorników, w których będą zainstalowane nowoczesne panele, umożliwiające zarządzanie gospodarką paliwową, a zastosowane przepływomierze mają za zadanie zliczać impulsy i przekazywać je w jedno miejsce, gdzie będzie prezentowane zużycie. W naszej ofercie znajdą Państwo przepływomierze impulsowe, które niezwykle dokładnie przekażą dane z przepływu zarówno w zbiornikach na olej napędowy, jak i coraz popularniejszych – na AdBlue®.
€223.08 netto
(€274.39
brutto)

Czujniki monitoringu

Niezawodne czujniki monitoringu uzupełnieniem zbiorników

Poszczególne czujniki monitoringu różnią się od siebie specyfikacją. Obecnie na rynku najpopularniejsze są moduły do nadzoru lokalnego i zdalnego. Mechanizmy z pierwszej grupy pomagają określić podstawowe informacje na temat wnętrza pojemnika na miejscu jego posadowienia. Wszystko to odbywa się poprzez montaż do obudowy czujnika połączonego z zatapialną sondą. Tym sposobem operator ma możliwość podglądu na wyświetlaczu choćby takich wiadomości jak poziom napełnienia czy występowanie rozszczelnień. Akcesoria zapobiegają również przepełnieniu w trakcie tankowania. Ponadto proponowane przez nas czujniki mają wbudowane alarmy powiadamiające o kradzieży składowanego płynu.

Drugą grupę stanowią czujniki monitoringu zdalnego. To wyspecjalizowane urządzenia w zasadzie wyczerpujące wszelkie dostępne dane o zbiorniku. Schemat działania jest podobny, jak w kontekście osprzętu o charakterze lokalnym, jednak czujniki zdalne nie wymagają obecności użytkownika przy zasobniku, by uzyskać potrzebne informacje. Sczytywanie parametrów odbywa się za pomocą aplikacji kompatybilnych z systemami iOS i Android lub z poziomu komputera. Dzięki temu mogą być instalowane na tabletach i smartfonach najpopularniejszych marek. Poszczególne oprogramowania dają też możliwość zapisywania raportów w wirtualnej chmurze, co jeszcze wydatniej pozwala zachować kontrolę nad zawartością pojemnika.

Zarządzaj paliwem, inwestując w ergonomiczne czujniki

Inwestycja w czujniki monitoringu z pewnością okaże się doskonałym posunięciem. Bez względu na to, czy magazynujesz deszczówkę, czy może olej o dużej wartości, czujniki pozwolą Ci mieć aktualny wgląd w umieszczony wewnątrz płyn. Oparte na najnowszych technologiach cechują się nie tylko znakomitymi właściwościami eksploatacyjnymi. Wzmocnione obudowy chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Świetnie znoszą trudne warunki atmosferyczne. Czujniki monitoringu mogą być także uzupełnione systemami zarządzania. Dysponując tego typu rozwiązaniami, zyskujesz gwarancję, że nie umknie Ci żadna wiadomość o wypełnieniach zbiorników.

Postaw na wydajne czujniki.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta. Doradcy sklepu e-zbiorniki.pl wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, proponując czujniki dopasowane do Twoich wymagań. Zapraszamy do zakupów!