Zbiorniki na olej

Wydajne zbiorniki na olej napędowy

Asortyment sklepu internetowego e-zbiorniki.pl oparty jest na wyrobach marek DESO oraz Kingspan. Zbiorniki na olej napędowy tych firm charakteryzują się dbałością wykonania oraz wieloma ciekawymi rozwiązaniami ułatwiającymi eksploatację. Każdy model gwarantuje bezpieczne przechowywanie paliwa. Bez względu na typ oraz nazwę wybranego zasobnika, kupujący zyskuje pewność, że szczelna obudowa zapobiegnie wyciekom. Zwarta struktura skutecznie neutralizuje uderzenia. Świetnie radzi sobie też ze szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Zabezpieczenia antywłamaniowe stanowią barierę nie do sforsowania dla tych, którzy w nieuczciwy sposób próbują dobrać się do zawartości.

Proponujemy dopasowane do potrzeb zbiorniki na olej napędowy. Zapraszamy do zapoznania się zarówno z wariantami stacjonarnymi, jak i mobilnymi. Poszczególne odmiany różnią się infrastrukturą towarzyszącą. Standardem są zainstalowane na pokładzie pompy, węże dystrybucyjne wraz z pistoletami nalewowymi i specjalne systemy filtracyjne zapobiegające zanieczyszczeniom mieszanki. Wyższe modele są wyposażone choćby w sondy ciśnieniowe z pomiarem temperatury czy czujniki maksymalnego napełnienia. Najnowsze zbiorniki na olej napędowy są także zaopatrzone w oświetlenie LED z czujnikiem ruchu, które skutecznie odstrasza złodziei i pozwala na tankowanie po ciemku.

Zbiorniki na olej napędowy na każdą kieszeń

Jako sprzedawca mogący pochwalić się wieloletnią działalnością na rynku, doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań klientów. Włączone do oferty zbiorniki na olej napędowy stanowią zbiór zróżnicowanych propozycji wpisujących się w wymagania odbiorców. Dlatego w naszym sklepie dostępne są zarówno tańsze warianty o mniejszych pojemnościach, jak i rozbudowane urządzenia pozwalające przechowywać kilka tysięcy litrów płynu. Tak urozmaicony asortyment pomaga dobrać egzemplarz ściśle dopasowany do potrzeb. System rabatów sprawia, że inwestycja staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy doradztwem w formie telefonicznej i mailowej. Życzymy udanych zakupów.