• display as grid Siatka
  • display as list Lista

Przepływomierz cyfrowy K24, AdBlue®Przepływomierz cyfrowy K24, AdBlue®
Przepływomierz cyfrowy K24, AdBlue®
Licznik K24 ze względu na swoje rozmiary bardzo często instalowany jest w zbiornikach tuż za pistoletem nalewowym. Nie ma jednak przeszkód, aby zainstalować go w układzie dystrybucyjnym zbiorników - jeśli tylko mamy elementy, które umożliwią jego instalację w taki sposób.
€179.10 z VAT
(€145.61 bez VAT)
Przepływomierz cyfrowy ModiFlow COMPACTPrzepływomierz cyfrowy ModiFlow COMPACT
Przepływomierz cyfrowy ModiFlow COMPACT
Licznik cyfrowy ModiFlow COMPACT jest wyposażony w wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD zamontowany na górze przepływomierza. Dzięki użyciu wahadłowego wirnika. umożliwia on dokonanie dokładnego pomiaru i zapewnia prostą i wygodną obsługę. Może być szeroko stosowany w przemyśle naftowym, chemicznym, mocznikowym, farmaceutycznym, a także transportowym i spożywczym.
€191.74 z VAT
(€155.89 bez VAT)

Przepływomierz impulsowyPrzepływomierz impulsowy
Przepływomierz impulsowy
Parametry: połączenie 1”, stosowany w zbiornikach wyposażonych w system wielodostępowy MC Cube, PIU,SI, stosowany w zbiornikach wyposażonych w nowoczesny panel Watchman Access, max. ciśnienie pracy 30 bar, powtarzalność pomiaru 0,2; dokładność +/- 0,5%
€212.68 z VAT
(€172.91 bez VAT)
Przepływomierz impulsowy do AdBlue®
Przepływomierz impulsowy do AdBlue®
Stanęliśmy przez wyzwaniem zaprojektowania takich zbiorników, w których będą zainstalowane nowoczesne panele, umożliwiające zarządzanie gospodarką paliwową, a zastosowane przepływomierze mają za zadanie zliczać impulsy i przekazywać je w jedno miejsce, gdzie będzie prezentowane zużycie. W naszej ofercie znajdą Państwo przepływomierze impulsowe, które niezwykle dokładnie przekażą dane z przepływu zarówno w zbiornikach na olej napędowy, jak i coraz popularniejszych – na AdBlue®.
€232.83 z VAT
(€189.29 bez VAT)

Przepływomierze do AdBlue®

W naszym sklepie można znaleźć i zakupić przepływomierze, które sprawdzą się w różnych okolicznościach, warunkach oraz branżach – w tym w przemyśle naftowym, farmaceutycznym czy chemicznym. Wysokiej jakości przepływomierze do AdBlue® umożliwiają precyzyjną kontrolę dystrybucji płynu. Bez wątpienia ma to duże znaczenie z różnych względów – między innymi ekonomicznych. Dzięki czytelnym wyświetlaczom odczytanie kluczowych danych nie jest trudne. To bardzo ważne, ponieważ korzystnie wpływa na łatwość obsługi urządzenia oraz kontroli wykorzystania płynu.

Jaki przepływomierz wybrać?

Dostępne w naszej ofercie przepływomierze sprawdzają się w różnych sytuacjach i zastosowaniach. Kluczowym parametrem, na który zwraca się uwagę w przypadku tego rodzaju akcesoriów, jest oczywiście precyzja pomiaru oraz czułość. Łatwa i bezproblemowa obsługa to kolejny ważny aspekt, który ma znaczenie dla użytkowników. Znajdujące się w asortymencie naszego sklepu przepływomierze do AdBlue® bez wątpienia są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nie można także zapominać o warunkach, w jakich funkcjonują tego typu urządzenia. Dostępne u nas modele mogą pracować w szerokim zakresie temperatur oraz miejscach o różnych poziomach wilgotności. Dysponują też wysokim stopniem ochrony przed czynnikami zewnętrznymi – w tym przed wilgocią. Dlatego w ich przypadku nie trzeba przejmować się zagrożeniem korozją.

Przepływomierz – różne miejsca montażu

Ważnym aspektem przy instalacji przepływomierza jest miejsce jego montażu. Dostępnych jest kilka opcji. Dysponujemy modelami, które mogą być instalowane przy pistolecie nalewowym, na elementach dystrybucyjnych zbiornika lub w dowolnej innej części przewodu dystrybucyjnego. Tego rodzaju urządzenia zasilane są za pomocą baterii, których wymiana nie stanowi problemu.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii i wybrania optymalnego modelu przepływomierza. W przypadku pytań lub wątpliwości można się z nami skontaktować poprzez formularz online dostępny w zakładce Kontakt.