• display as grid Siatka
  • display as list Lista

Mufa łącząca wężeMufa łącząca węże
€4.29 netto
(€5.28
brutto)
Wąż dystrybucyjny do ON
Wąż dystrybucyjny do ON
Dobrane, odpowiedniej długości, wyprodukowane z najwyższej jakości surowców węże dystrybucyjne, które mamy w swojej ofercie, pozwalają na dystrybucję paliwa nawet w odległości 12m od zbiornika (wycena na zapytanie). 
€42.90 netto
(€52.77
brutto)

TM - wąż dystrybucyjny 4mTM - wąż dystrybucyjny 4m
€45.69 netto
(€56.20
brutto)

Węże dystrybucyjne do oleju napędowego

Istnieje wiele lokalizacji, w których możliwe jest uzupełnienie paliwa w maszynie lub pojeździe. Oferowane w naszym asortymencie zbiorniki, zarówno stacjonarne, jak i mobilne, sprawiają, że dystrybucja oleju napędowego jest zadaniem, które przebiega sprawnie, szybko i bezpiecznie. Umożliwiają to między innymi węże do dystrybucji, które również znajdują się wśród dostępnych w naszym sklepie artykułów. Tego typu elementy wyposażenia doskonale sprawdzają się podczas pracy w różnych warunkach. Dzięki nim napełnienie baku nie będzie przysparzać problemów i przebiegnie bardzo sprawnie.

Bogaty wybór węży do dystrybucji

W naszym asortymencie znajdują się wysokiej jakości komponenty, które zapewniają możliwość uzupełnienia poziomu paliwa w pojeździe. Aby jednak było to możliwe, zbiornik do dystrybucji oleju napędowego musi być połączony z odpowiednimi dodatkowymi elementami. Jednymi z nich są właśnie wykonane z wysokiej jakości surowców węże. Dostępne w tej kategorii produkty można dobrać zgodnie z własnym zapotrzebowaniem. Pozwala to na instalację węża, który będzie mógł zagwarantować optymalną pracę zbiornika. Prawidłowa dystrybucja oleju napędowego wymaga między innymi zastosowania węża o określonej długości. Dlatego oferujemy modele mierzące od 4 do aż 12 m. Dzięki nim uzupełnienie paliwa w maszynie będzie ułatwione, a nawet niekorzystne warunki terenowe nie będą stanowiły znaczącej przeszkody. Szukając modelu, który będzie najlepiej spełniał oczekiwania, z całą pewnością należy wziąć pod uwagę długość węża dystrybucyjnego.

Wytrzymałość to podstawa

Oczywiście warto mieć świadomość, że sprawnie funkcjonujący wąż do dystrybucji oleju napędowego musi być nie tylko odpowiednio długi, ale także wykonany w sposób precyzyjny i z jakościowych surowców. Wiadomo bowiem, że tego rodzaju elementy pracują w rozmaitych warunkach. Czasami są one niesprzyjające – np. podczas zmiennej pogody, mrozów bądź upałów czy intensywnych opadów deszczu. Z całą pewnością istnieje wiele zagrożeń, które mogą negatywnie wpływać na stan produktu. Dlatego wśród dostępnych w sklepie e-zbiorniki.pl części znalazły się wyłącznie węże dystrybucyjne wyróżniające się odpowiednim stopniem odporności i wytrzymałości, a także szczelności. Zapewniają one sprawne tankowanie i długie funkcjonowanie.