• display as grid Siatka
  • display as list Lista

Czujnik poziomu cieczy Watchman® Radar V2 z rocznym abonamentem
Urządzenie jest w stanie monitorować zbiorniki o wysokości do 6 metrów. Idealnie nadaje się do instalacji na zbiornikach, w których przechowywany jest olej napędowy, AdBlue®, woda, olej opałowy, gęste płyny, media korozyjne ale również m. in.: piasek, cement, węgiel czy pelet. Wysoka dokładność, nawet w okresie zimowym, bez względu na rodzaj substancji oraz pełna kontrola urządzenia za pomocą aplikacji mobilnej niewątpliwie wpłyną na Państwa zadowolenie. Inwestycja w urządzenie telemetryczne ułatwi zarządzanie zasobami, a gromadzone dane przechowywane w chmurze gwarantują dostęp do nich o każdej porze, nie ograniczając się do jednego miejsca.
€210.79 netto
(€259.27
brutto)
€324.29 netto
(€398.87 brutto)
Czujnik poziomu, czujnik przepływu - Watchman® FLO z rocznym abonamentem
Inteligentny wskaźnik poziomu, przepływu i wycieku.
€289.83 netto
(€356.49
brutto)
€445.90 netto
(€548.45 brutto)

Czujnik poziomu cieczy WATCHMAN SENSIT® ZESTAW
Oferujemy profesjonalny zestaw czujników do pomiaru ilości paliwa.
€174.20 netto
(€214.26
brutto)
€267.99 netto
(€329.63 brutto)
Czujnik poziomu cieczy Watchman SENSiT® USB
Sensit to przygotowany do instalcji zestaw pomiarowy.
€51.24 netto
(€63.02
brutto)
€78.82 netto
(€96.95 brutto)

€199.07 netto
(€244.86
brutto)
€306.27 netto
(€376.71 brutto)
€162.48 netto
(€199.85
brutto)
€249.97 netto
(€307.47 brutto)

Watchman® LT
Watchman ® LT to sonda do pomiaru poziomu cieczy do zbiorników o dużej pojemności.
€507.93 netto
(€624.76
brutto)
€781.44 netto
(€961.18 brutto)

Monitoring zdalny

Dokładny pomiar poziomu cieczy

Czujniki poziomu cieczy to niewielkie gabarytowo oprzyrządowania, ale bez wątpienia cechują się ogromnymi możliwościami. Artykuły zgromadzone na e-zbiorniki.pl wyróżniają się dokładnością pomiaru w każdych warunkach. Elementy zatapialne są odporne na szkodliwe oddziaływanie chemikaliów. Ponadto wydatnie funkcjonują w mieszankach o ekstremalnie zróżnicowanych temperaturach. Moduły zewnętrzne także odpierają niekorzystne właściwości, a to dzięki wzmacnianym obudowom i podzespołom wykonanym z wytrzymałych materiałów. Biorąc pod uwagę fakt, że do wyprodukowania sond użyto najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, pomiar poziomu cieczy wyróżnia się najwyższą możliwą dokładnością.

Potrzeby naszych klientów różnią się od siebie, tak samo jak nasz asortyment obejmujący zdalne monitorowanie zbiorników. W naszych zasobach znajdziesz modele informujące o podstawowych właściwościach składowanej substancji. Odczyty zawierają dane o stanie napełnienia, dobowym zużyciu i datach poboru. Zaawansowane panele mają wbudowane dodatkowe czujniki poziomu cieczy. Te zaś alarmują o nietypowych ubytkach zawartości z rozpoznaniem, czy powodem tego zjawiska jest wyciek, czy może próba kradzieży. Zarówno podstawowe detektory, jak i te bardziej rozwinięte pod kątem technicznym, odznaczają się ponadprzeciętną sprawnością, zatem zyskujesz pewność, że nigdy Cię nie zawiodą.

Czujniki poziomu cieczy renomowanych producentów tylko na e-zbiorniki.pl

Ofertę opieramy na wyrobach sprawdzonych producentów. Dzięki temu wiemy, że sprzedajemy najlepsze czujniki poziomu cieczy dostępne na rynku, a Ty otrzymujesz moduły skuteczne, wydajne i odporne na szkodliwe czynniki środowiskowe. Długoletnia działalność w tej specyficznej branży pozwoliła nam nie tylko trafnie selekcjonować asortyment uznanych podmiotów, ale i wytwarzać własny, czego doskonałym przykładem są artykuły marki Kingspan. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, nasi eksperci czekają, aby je wyjaśnić telefonicznie bądź mailowo. Życzymy udanych zakupów.