• display as grid Siatka
  • display as list Lista

Czujnik poziomu, czujnik przepływu - Watchman® FLO z rocznym abonamentemCzujnik poziomu, czujnik przepływu - Watchman® FLO z rocznym abonamentem
Czujnik poziomu, czujnik przepływu - Watchman® FLO z rocznym abonamentem
Inteligentny wskaźnik poziomu, przepływu i wycieku.
€640.02 z VAT
(€520.34 bez VAT)
Czujnik poziomu cieczy Watchman® Sonic Advance
Czujnik poziomu cieczy Watchman® Sonic Advance
Przy rosnących kosztach zakupu i magazynowania, właściwe kontrolowanie zasobów jest bardzo ważne. Urządzenie idealnie sprawdza się przy monitorowaniu: oleju opałowego, oleju napędowego, oleju smarowego, płynów / dodatków, AdBlue®, oleju zużytego, wody, nawozów płynnych, substancji chemicznych, nawozów, materiałów sypkich, cementu. Możliwość...
€120.89 z VAT
(€98.28 bez VAT)

Czujnik poziomu cieczy Watchman® Sonic Plus AdvanceCzujnik poziomu cieczy Watchman® Sonic Plus Advance
€171.20 z VAT
(€139.19 bez VAT)
Watchman® LT
Watchman® LT
Watchman ® LT to sonda do pomiaru poziomu cieczy do zbiorników o dużej pojemności.
€731.15 z VAT
(€594.43 bez VAT)

Monitoring lokalny

Wytrzymałe czujniki poziomu cieczy

Przechowywane w zbiornikach substancje odbiegają od siebie składem, stąd czujniki poziomu cieczy muszą odznaczać się solidnością. Wytrzymałe materiały, z jakich wykonane są obecne w naszym sklepie artykuły, zapewniają wzorcową ochronę elektronice umieszczonej wewnątrz, zapobiegając jej uszkodzeniu. Odporność na działanie toksycznych chemikaliów przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie i dokładny odczyt poziomu cieczy. W kontekście pojemników o nieprzezroczystej obudowie zastosowanie tych mechanizmów pozwala dokładnie weryfikować stan napełnienia i w razie konieczności szybko uzupełnić braki.

Poszczególne modele różnią się od siebie opcjami, jednak wszystkie łączy niezawodność. Standardowy pomiar poziomu cieczy odbywa się automatycznie. Przesyłane do odbiornika informacje pomagają porównać wskazania z poprzednich odczytów i stwierdzić czy nie doszło do wycieku. Zaawansowane moduły są wyposażone w specjalistyczne zabezpieczenia, które poprzez sygnały dźwiękowe zawiadamiają użytkownika, że stan cieczy uległ obniżeniu. Gdy substancja jest najprawdopodobniej pobierana przez osoby do tego nieuprawnione, główny panel uruchamia alarm – dzięki temu operator może szybko zareagować. Komunikaty mogą być również wysyłane bezprzewodowo na urządzenia sparowane z centralą.

Zabezpiecz składowany towar, inwestując w skuteczny pomiar poziomu cieczy

Oleje silnikowe, opałowe, dodatki AdBlue®, odczynniki przemysłowe i inne roztwory używane na co dzień w różnych gałęziach gospodarki nie należą do tanich. Niedawne kryzysy ekonomiczne jeszcze bardziej uwydatniły ten problem, stąd bezpieczne magazynowanie wspomnianych płynów ma ogromne znaczenie w kontekście zachowania stabilności finansowej. Czujniki poziomu cieczy pomogą zarządzać przechowywaną substancją, informując o nieszczelnościach zasobników lub ewentualnych próbach kradzieży. W przypadku pytań odnoszących się do prezentowanych produktów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami.