• display as grid Siatka
  • display as list Lista

Zbiorniki na olej przepracowanyZbiorniki na olej przepracowany
€792.70 netto
(€975.03
brutto)

Zbiorniki na olej przepracowany

Odpowiednio dopasowany zbiornik na olej przepracowany musi spełniać określone wytyczne, czyli normy środowiskowe wymagane przez prawo. Znajdujące się w naszej ofercie modele dysponują wszelkimi certyfikatami. Poza tym producent obejmuje je 10-letnią gwarancją bez dodatkowych kosztów. Z całą pewnością ma to znaczenie dla wielu odbiorców, którzy są zainteresowani zakupem tego rodzaju asortymentu. Dzięki przyznanym atestom mogą Państwo bez obaw korzystać z produktów zakupionych za pośrednictwem naszego sklepu.

Ważne bezpieczeństwo przechowywania

Wyeksploatowane oleje nie mogą być używane ponownie, dlatego tak istotne jest ich właściwe magazynowanie. Oleje mają kolosalne znaczenie dla właściwego i wydajnego funkcjonowania maszyn, jednak po zużyciu nie nadają się do użytku. Wówczas powinny zostać w odpowiedni sposób magazynowane. Oferujemy dostęp do zbiorników pochodzących od sprawdzonych, renomowanych producentów. Charakteryzują się one wysokim stopniem szczelności, co niewątpliwie jest jednym z najważniejszych parametrów. Znajdujące się w naszej ofercie produkty zostały wykonane z jakościowych i odpornych surowców. Oprócz tego są też szczelnie zamykane, dzięki czemu nie ma zagrożenia potencjalnym wyciekiem.

Jakie pojemności są do wyboru?

Wśród dostępnych w naszym asortymencie zbiorników na olej przepracowany znajdują się modele o wielu różnorodnych wielkościach. Oferujemy pojemności od 200 l do 5000 l. Umożliwia to naszym klientom znalezienie i zakup takiego produktu, który okaże się idealnie dopasowany do potrzeb.

W razie wątpliwości zapewniamy wsparcie. Czekamy na kontakt telefoniczny bądź mailowy. Wyczerpująco odpowiemy na pytania dotyczące naszej bogatej oferty. Pozwoli to Państwu na zakup produktu, który sprosta nawet najbardziej surowym wymaganiom.