Why is it worth having a mobile tank?

Dlaczego warto mieć zbiornik mobilny?

Silnik spalinowy to wciąż najpopularniejsza konstrukcja zasilająca różne typy maszyn. I chociaż ekolodzy próbują wykazywać wyższość jednostek elektrycznych, to w codziennej eksploatacji niestety się one nie sprawdzają. W specjalistycznych branżach, takich jak rolnictwo czy budownictwo, rządzi diesel. A żeby działał efektywnie, niezbędna jest odpowiednia ilość paliwa. Zbiornik mobilny okaże się znakomitym rozwiązaniem, kiedy praca będzie odbywać się w znacznej odległości od stacji paliw.


Idealny w teren zbiornik na ropę

Łagodne zimy przekładają się na prowadzenie inwestycji niemal przez cały rok. Zbiornik mobilny na ropę umożliwi sprawną realizację robót nawet w najbardziej oddalonych zakątkach od punktu dystrybucji paliw. Zasobnik wyposażony w wydajną pompę zapewni szybkie tankowanie. Zbiornik mobilny na ropę sprawdzi się w trakcie budowy ogromnej arterii drogowej, gdzie rozściełacze asfaltu czy walce wymagają pokaźnych rezerw paliwa.

Zbiornik mobilny znajdzie swoje zastosowanie w budownictwie. Wyrastające niczym grzyby po deszczu osiedla potrzebują profesjonalnego zaplecza technicznego. Większość używanych przez budowlańców urządzeń albo jest bezpośrednio zasilana silnikami spalinowymi, albo opiera się na pracy agregatów prądotwórczych. W obydwu przypadkach przyda się zbiornik mobilny zgodny z wymogami umowy ADR. Zmagazynuje ciecz, szybko stając się strategicznym obiektem na placu.


Wszechstronny zbiornik mobilny

Zbiornik mobilny jest znakomitym produktem dla drogowców i budowlańców. W jakich branżach może się jeszcze sprawdzić? Zbiornik mobilny to świetna propozycja dla leśników. Praca w trudnym terenie jest nie lada wyzwaniem i często zajmuje sporo czasu. Zbiornik mobilny gwarantuje wygodny transport mieszanek, dzięki czemu wszelkie roboty można realizować bez zbędnych przestojów. Efektem jego użytkowania jest stałe zasilanie różnego rodzaju maszyn eksploatowanych w wymagających warunkach. Z punktu widzenia podmiotów zajmujących się optymalnym utrzymaniem drzewostanów inwestycja w taki zbiornik mobilny przyniesie same korzyści.

Podobnie zresztą jak w przypadku rolnictwa. Wymienione parametry gwarantują sprawne przeprowadzanie procesów agrarnych, stąd zbiornik mobilny okaże się znakomitym uzupełnieniem asortymentu każdego gospodarza.


Specjalistyczny zbiornik mobilny na AdBlue

Poszukiwanym wyrobem przez właścicieli flot samochodowych jest zbiornik mobilny na AdBlue®. Nowoczesne jednostki wysokoprężne wymagają tego dodatku w celu ograniczenia emisji CO2. Wpływa on także na poprawę pracy silnika. W przypadku dalekiej trasy zbiornik mobilny na AdBlue® pomoże szybko uzupełnić brak substancji. To ogromne udogodnienie, bo w razie kontroli spalin przez Inspekcję Transportu Drogowego pozwoli uchronić się przed karą finansową.